بیمه نامه شخص ثالث در تصادفات منجر به فوت همانند وثیقه است

بیمه نامه شخص ثالث در تصادفات منجر به فوت همانند وثیقه است

صفحه اصلی   تماس با ما   پیوندها   RSS  
 

دوشنبه ۲۷/۹/۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸

 
نسخه چاپي ارسال به دوستان  ۱۳۹۱/۱۱/۱۴   (اهم اخبار)  
 

بیمه نامه شخص ثالث در تصادفات منجر به فوت همانند وثیقه است

 
براساس قانون بیمه قاضی در صورت تائید اصالت بیمه نامه شخص ثالت می تواند آن را به عنوان وثیقه دریافت کرده و راننده نیز آزاد شود.
 

بیمه نیوز - رئیس اداره حقوقی پلیس راهور با اعلام شرایط رسیدگی به اعتراضات تخلفات رانندگی گفت: بیمه نامه شخص ثالث در تصادفات منجر به فوت همانند وثیقه است و راننده به علت این تصادفات بازداشت نمی شود.

سرهنگ اصغر محبی در گفتگو با مهر اظهار داشت: براساس ماده پنج قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی ، رانندگان 60 روز پس از صدور قبض جریمه برای اعتراض یا پرداخت آن مهلت دارند و پس از این مهلت جریمه دو برابر می شود. البته جرایم تسلیمی و ثبت شده توسط دوربین قطعی است و رانندگان می توانند تنها به جرایم دو برگی و الصاقی اعتراض کنند.

 

وی در مورد اینکه آیا 60 روز پس از صدور قبض می توان به جریمه ها اعتراض کرد، افزود: رانندگان می توانند برای اعتراض به جریمه های رانندگی دو برگی و الصاقی به واحدهای رسیدگی به اعتراضات ناشی از تخلفات رانندگی  که با حضور کارشناسان پلیس راهور و قاضی راه اندازی شده است، مراجعه و اعتراض خود را مطرح کنند.

 

رئیس اداره حقوقی پلیس راهور در خصوص تصادفات منجر به فوت  و بازداشت رانندگان مقصر گفت: براساس قانون بیمه قاضی در صورت تائید اصالت بیمه نامه شخص ثالت می تواند آن را به عنوان وثیقه دریافت کرده و راننده نیز آزاد شود.

محبی با اشاره به انحلال بیمه شخص ثالث پارسیان گفت: براساس اعلام مدیران بانک مرکزی تمام تعهدات این بیمه نامه تا زمان  انتقا بیمه نامه به قوت خود باقی است.

 
 
نظرات كاربران:

م : شاید بد نباشد که صلاحیت افرادی را هم که برگ جریمه و یا اختیار حمل با جرثقیل را دارند نیز مورد بررسی قرار گیرد ، در یکی از شهرک های به نسبت خلوت در ساعت 11 صبح خودرو اینجانب با جرثقیل حمل شده بود که فردی که برگه را نوشته بود حتی سواد درست نوشتن فارسی رانداشت ، حمل خودرو از محل هائی که تابلو حمل با جرثقیل ندارند و یا در سطح شهر خلافهای بیشتر فقط جریمه دارد باعث نفرت مردم از قوانین می شود واین نیز می تواند موجب این شود که مردم کمتر به این جرائم توجه کنند و یا به رفتار های آنها تاثیر بگذارد.

: دقيقا همينه اكر جرايم نابجا وبيموقع صادر شوى موجب نارضايتي بيشتر وبي تفاوتي بيشترميشود

 
نظرات بینندگان
نام :
آدرس ایمیل :
نظر شما :
 

 

 
صفحه اصلی | تماس با ما | پیوند ها | آرشیو | Rss
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بیمه نیوز می باشد واستفاده از مطالب با ذکر منبع بلاماتع است bimehnews @2006- 2013
بهینه سازی سایت توسط سنادیتا

طراحی سایت