عليرضا هادي مدیرعامل بیمه سرمد می شود

عليرضا هادي مدیرعامل بیمه سرمد می شود

صفحه اصلی   تماس با ما   پیوندها   RSS  
 

پنج‌شنبه ۲/۹/۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸

 
نسخه چاپي ارسال به دوستان  ۱۳۹۲/۰۳/۰۸   (اهم اخبار)  
 

عليرضا هادي مدیرعامل بیمه سرمد می شود

 
موسسان بیمه سرمد ، 232 ميليارد ريال ( 58 درصد )از سهام را تامین کرده اند و با پذيره نويسي نيز به ميزان 168 ميليارد ريال ( 42 درصد ) از سهام تامین می شود.
 

بیمه نیوز - مجمع عمومي موسس شرکت بيمه سرمد با حضور 94 درصد از سهامداران برگزار شد.

مسئوليت اداره اين مجمع بر عهده خدارحمي از اعضاي هيات مديره بانک صادرات قرار گرفت و آقايان ارجمندي و محمدي از شرکت سرمايه گذاري خوارزمي و گروه توسعه اقتصادي رستاک به عنوان ناظرين تعيين شدند.

گفته مي شود عليرضا هادي که سابقا عضو هيات مديره شرکت بيمه دانا بوده، قرار است مديريت عاملي اين شرکت را در آينده نزديک به عهده بگيرد، مسئوليت دبيري اين مجمع را به عهده گرفت و در جايگاه منشي مجمع نشست.

لطفي و عابدي از نمايندگان سازمان بورس و اوراق بهادار و دو تن از نمايندگان بيمه مرکزي نيز در اين مجمع حضور داشتند.

در ابتداي اين مجمع مدير سرمايه گذاري بانک صادرات به تلاش هاي صورت گرفته جهرمي مدير عامل سابق و پيشرو مدير عامل کنوني اين بانک براي راه اندازي اين شرکت اشاره کرد.

پس از اين، گزارش هيات موسس قرائت شد و خدارحمي که رياست مجمع را بر عهده داشت، گفت: فعاليت اصلي براي ايجاد شرکت بيمه سرمد در سال 91 انجام گرفت و به دستور مهندس پيشرو فعاليتها براي شکل گيري بيمه سرمد دنبال شد به طوريکه هم اکنون بايد گفت که بانک صادرات باني راه اندازي اين شرکت است.

خدارحمي به اشاره به افزايش سرمايه شرکت هاي بيمه اي از 40 ميليارد تومان به 250 ميليارد تومان گفت: مصوبه افزايش سرمايه شرکت هاي بيمه اي همزمان با تاسيس شرکت بيمه سرمد بود و ما براي اينکه تشريفات تغيير سهامدار نداشته باشيم هيات موسسه تعهد داد که با سرمايه 40 ميلياردي شروع به کار کنيم و در اولين فرصت افزايش سرمايه بدهيم.

وي ادامه داد: آورده موسسان 232 ميليارد ريال است که 58 درصد سهام شرکت را تشکيل مي دهد و پذيره نويسي نيز به ميزان 168 ميليارد ريال انجام شده که 42 درصد از سهام را تشکيل مي دهد.

در ادامه اين مراسم، هادي منشي جلسه به طرح توجيهي براي اخذ مجوز اين شرکت از بيمه مرکزي اشاره کرد و در ادامه افزود: بانک صادرات 20 درصد، شرکت سرمايه گذاري خوارزمي 20 درصد، آرمان انديشان رستاک 15 درصد، موسسه همياري غدير 18 درصد و ساير سهامداران 7 درصد از سهام اين شرکت را در اختيار دارند.

در اين مجمع احراز پذيره نويسي و بررسي و تصويب اساسنامه شرکت بيمه سرمد مورد تصويب سهامداران قرار گرفت.

تعيين کانديداهاي هيات مديره شرکت از ديگر دستور جلسات اين شرکت بيمه اي بود که با تصويب سهامداران قرار شد که نمايندگاني از بانک صادرات، شرکت سرمايه گذاري خوارزمي، موسسه همياري غدير، شرکت آرمان انديشان رستاک، شرکت سرمايه گذاري شهر آتيه پس از تاييد بيمه مرکزي در هيات مديره شرکت حضور داشته باشند.

تعيين حق حضور 500 هزار توماني نيز از ديگر مصوبات مجمع امروز بيمه سرمد بود و در ادامه اين مجمع موسسه حسابرسي فاطر به عنوان موسسه حسابرس اصلي شرکت و موسسه حسابرسي سخن حق به عنوان موسسه حسابرسي علي البدل شرکت تعيين شدند.
دنياي اقتصاد و اطلاعات به عنوان روزنامه کثير الانتشار اين شرکت نيز تعيين شد.

 
 
نظرات كاربران:

محمد : ok

سپیده : سلام معنی سرمد را در سایت قرار می دهید اوکی بیمه ولی باید خیلی تبلیغ بشه براش چون خیلی غریبس برا مردم و این که یه بیمه جدید داشته باشه تا جذب کنه مشتری ها شو

 
نظرات بینندگان
نام :
آدرس ایمیل :
نظر شما :
 

 

 
صفحه اصلی | تماس با ما | پیوند ها | آرشیو | Rss
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بیمه نیوز می باشد واستفاده از مطالب با ذکر منبع بلاماتع است bimehnews @2006- 2013
بهینه سازی سایت توسط سنادیتا

طراحی سایت