رییس کل بیمه مرکزی چه چیزی برای جانشین بعد از خود به یادگار گذاشته است؟

رییس کل بیمه مرکزی چه چیزی برای جانشین بعد از خود به یادگار گذاشته است؟

صفحه اصلی   تماس با ما   پیوندها   RSS  
 

پنج‌شنبه ۲/۹/۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹

 
نسخه چاپي ارسال به دوستان  ۱۳۹۲/۰۴/۱۷   (اهم اخبار)  
 

رییس کل بیمه مرکزی چه چیزی برای جانشین بعد از خود به یادگار گذاشته است؟

 
وي شکستن تحريم هاي ناجوانمردانه دشمنان را از مهم ترین دستاورد های صنعت بیمه عنوان کرد.
 

بیمه نیوز - سيد محمد کريمي رئيس کل بيمه مرکزي، در گفتگو با خبرگزاري موج، رفتن خود از بیمه مرکزی را تلویحا تایید کرد و مهم ترين يادگاري خود را براي رئيس کل بيمه مرکزي در دولت آينده، شرايطي مهيا براي توسعه فراگير بيمه اي عنوان نمود و افزود: خوشبختانه در برنامه هاي رئيس جمهور منتخب، موضوع بيمه به طور جدي وجود داشته؛ ما هم برنامه هاي خود را تقديم خواهيم کرد و به هر حال بايد گفت که شرايط کار براي رئيس کل بيمه آينده کاملا آماده است.

وي در مورد دستاوردهاي بيمه مرکزي طي سال هاي اخير نيز به مکانيزه کردن صنعت بيمه اشاره کرد و گفت: تمام شرکت هاي بيمه اي و نمايندگي هاي بيمه به سامانه بيمه مرکزي متصل هستند و ديتاي شرکت هاي بيمه به صورت زنده عرضه مي شود تا مورد تجزيه و تحليل قرار گيرد.

کريمي، تاييد اصالت بيمه نامه هايي که توسط نمايندگان و شعب شرکت هاي بيمه اي صادر مي شود را از ديگر دستاوردهاي بيمه مرکزي عنوان کرد که اين اقدام از طريق سامانه بيمه مرکزي قابل رويت است.

وي همچنين به توسعه فرهنگ بيمه اشاره کرد و نظارت بر کار شرکت هاي بيمه اي از طريق شوراهاي استاني و توانگري مالي شرکت هاي بيمه اي و بررسي صورت هاي مالي شرکت هاي توسط حسابرسان خبره را از ديگر فعاليت هاي مهم در اين عرصه دانست.

وي در ادامه افزايش شرکت هاي بيمه اي به تعداد 27 شرکت موجود را از ديگر دستاوردهاي صنعت بيمه ذکر کرد و گفت: هم اکنون شبکه فروش بيمه اي به تعداد 30 هزار نفر رسيده است.

وي شکستن تحريم هاي ناجوانمردانه دشمنان در صنعت بيمه را هم دستاورد مهم ديگر در اين صنعت عنوان کرد و گفت: ما موفق شديم از نيمه دوم سال 90 تمام منابع مهم اقتصادي کشور را اعم از نفت کش ها براي صادرات و واردات نفت خام و کشتيراني براي کالاهاي ضروري و پالايشگاه ها و نيروگاهها را تحت پوشش بيمه اي شرکت هاي بيمه داخلي قرار دهيم.

گفتنی است که سید محمد کریمی از خویشاوندان نزدیک رحیم مشایی است و  لذا به نظر می رسد با روی کار آمدن دولت جدید ، جانشینی برای او در بیمه مرکزی در نظر گرفته شود.

 
 
نظرات كاربران:

 
نظرات بینندگان
نام :
آدرس ایمیل :
نظر شما :
 

 

 
صفحه اصلی | تماس با ما | پیوند ها | آرشیو | Rss
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بیمه نیوز می باشد واستفاده از مطالب با ذکر منبع بلاماتع است bimehnews @2006- 2013
بهینه سازی سایت توسط سنادیتا

طراحی سایت