بیمه ایران 200 میلیارد ریال از سپرده های خود را آزاد کرد

بیمه ایران 200 میلیارد ریال از سپرده های خود را آزاد کرد

صفحه اصلی   تماس با ما   پیوندها   RSS  
 

دوشنبه ۲۷/۹/۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲

 
نسخه چاپي ارسال به دوستان  ۱۳۹۳/۰۱/۳۰   (اهم اخبار)  
 

بیمه ایران 200 میلیارد ریال از سپرده های خود را آزاد کرد

 
اعلام سود بالا و غیر واقعی از سوی شرکت‌های بیمه به صنعت بیمه ضربه می زند.
 

بیمه نیوز - مدیرعامل بیمه ایران با بیان اینکه اعلام سود بالا و غیر واقعی از سوی شرکت‌های بیمه به صنعت بیمه ضربه می زند، گفت: سال گذشته 200 میلیارد تومان سپرده‌هایمان را آزاد و خسارات معوق مردم و مراکز درمانی را پرداخت کردیم.

امرالهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینکه در بیمه ایران بنا را بر شفافیت و سرعت پرداخت خسارت به صورت کارشناسی گذاشته ایم، گفت: برهمین اساس برای پرداخت خسارات سال گذشته بالغ بر 200 میلیارد تومان سپرده هایمان را آزاد کردیم و در اواخر سال جو رضایت خوبی برای زیان دیدگان فراهم شد.

وی با اشاره به تاکید رییس کل بیمه مرکزی بر نیروی انسانی صنعت بیمه و توجه به آنها گفت: در هیات مدیره بیمه ایران بنا را بر آن گذاشته‌ایم که 20 درصد از وقت خود را صرف سرمایه انسانی شرکت کنیم.

وی درباره وضعیت استخدامی نیروی انسانی شرکت بیمه متبوعش نیز گفت: قطعا یکی از مشکلات در این حوزه همکاران قراردادی هستند که برنامه داریم تا هرچه زودتر مشکلات آنها را رسیدگی و دغدغه معیشتی شان را برطرف کنیم.

 
 
نظرات كاربران:

صدرا : مدیر عامل بیمه ایران می گویددر هیات مدیره بیمه ایران بنا را بر آن گذاشته‌ایم که 20 درصد از وقت خود را صرف سرمایه انسانی شرکت در حالی که تمامی نیروهای سابق هسته گزینش صنعت بیمه به مناصب مدیریتهای ستادی گماشته شده اند این در حالی است که هیچ تجربه و تخصصی ندارند.

 
نظرات بینندگان
نام :
آدرس ایمیل :
نظر شما :
 

 

 
صفحه اصلی | تماس با ما | پیوند ها | آرشیو | Rss
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بیمه نیوز می باشد واستفاده از مطالب با ذکر منبع بلاماتع است bimehnews @2006- 2013
بهینه سازی سایت توسط سنادیتا

طراحی سایت