شیرکانی مدیرعامل بیمه سینا شد

شیرکانی مدیرعامل بیمه سینا شد

صفحه اصلی   تماس با ما   پیوندها   RSS  
 

دوشنبه ۲۷/۹/۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶

 
نسخه چاپي ارسال به دوستان  ۱۳۹۳/۰۲/۱۳   (اهم اخبار)  
 

شیرکانی مدیرعامل بیمه سینا شد

 
هدف گذاری میان مدت بیمه سینا در 2 سال آینده درآمد 1600 میلیارد تومانی است.
 

بیمه نیوز -  مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت بیمه سینا  با حضور معاونین بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، مدیر عامل شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا ، اعضاء هیات مدیره ، مدیران ستادی و استانی شرکت بیمه سینا در محل ستاد این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سینا در این مراسم امین شیرکانی مدیر کل امور مالکیت سهام و مجامع بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران با سابقه فعالیت 15 ساله در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی جانشین فریدون صفرخانلو مدیر عامل پیشین شرکت بیمه سینا شد.

بنا براین گزارش ؛ همچنین در این مراسم مدیر عامل شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا طی سخنانی با اشاره به افزایش درآمد شرکت بیمه سینا طی 4 سال اخیر از 146 میلیارد تومان به 730 میلیارد تومان ، گفت:  هدف گذاری میان مدت در 2 سال آینده  درآمد 1600 میلیارد تومانی است.

وی ادامه داد : توسعه منابع انسانی، توسعه فرهنگ سازمانی و توسعه سیستم ها از مسائلی بود که در 4 سال اخیر کمتر به آن توجه شده است و انتظارها این است که در مدیریت جدید با دیدگاه و سبکی نوین به مسائل فوق توجه شود.

در ادامه این مراسم امین شیرکانی مدیر عامل جدید شرکت بیمه سینا ابراز امیدواری کرد : با تخصص و تجربه نیروی انسانی بیمه سینا بتوانم در وهله اول این شرکت بزرگ را تحویل بگیرم و در وهله دوم موجبات رشد و توسعه آن را فراهم آورم .

شیرکانی در خصوص برنامه های آتی شرکت بیمه سینا یادآور شد: منابع انسانی ، موضوع تکنولوژی های نوین ، توسعه فروش به لحاظ کمی و کیفی و توسعه منافع ذینفعان از جمله سهامداران از مهمترین موضوعاتی است که در شرکت بیمه سینا باید بطور جد به آن پرداخته شود .

 
 
نظرات كاربران:

 
نظرات بینندگان
نام :
آدرس ایمیل :
نظر شما :
 

 

 
صفحه اصلی | تماس با ما | پیوند ها | آرشیو | Rss
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بیمه نیوز می باشد واستفاده از مطالب با ذکر منبع بلاماتع است bimehnews @2006- 2013
بهینه سازی سایت توسط سنادیتا

طراحی سایت